Yılın en keyifle çalıştığımız, ışıl ışıl aralık ayı en sonunda geldi:) Bu sene de hem bireysel hem kurumsal müşterilerimiz için pek çok farklı hediye alternatifi hazırladık. Setlerimizin içerik detaylarına ve fiyatlarına shop.miaatolye.com üzerinden ulaşabilir, kredi kartınızla 9’a varan taksit seçeneğiyle satın alıp sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz:)  Kurumsal firmalar ise info@miaatolye.com’a mail atarak yüksek adette siparişler için bizden özel fiyat teklifi talep edebilirler.

Paylaşmak istediğim ilk setimiz, her sene artık klasik haline gelen kurabiye paketimiz. Kurabiyelerimizi bu sene kırmızı ve yeşil ağırlıklı hazırladık. Ortası asetat, yılbaşı süslemeli beyaz karton kutu içerisinde 12 adet farklı modelde tarçınlı yılbaşı kurabiyesi bulunuyor. Aynı modelleri minimum 24 adet olmak üzere cupcakeler için de çalışabiliyoruz.

yilbasikurabiyeleri yilbasikurabiyeleri2 Kurabiye paketimiz de dahil olmak üzere tüm yılbaşı paketlerimizi özel kart mesajıyla gönderiyoruz. Kurumsal firmalar için kutu süslemesindeki ‘Mutlu Yıllar’ kartına firma logosu da ekleyebiliyoruz. yilbasikurabiyeleri3Kurabiye paketimizin haricinde geçen sene olduğu gibi bu sene de sizi ve sevdiklerinizi hem gülümsetecek hem de keyifle kullanabilecekleri yılbaşı temalı ürünlerden oluşan hediye kutularımızdan tasarladık:)

yilbasiminiset2

Yılbaşı temalı mini hediye setimizin içerisinde;

  • Yılbaşı temasında baskılı kupa,
  • Kişiye özel baş harf baskılı tarçınlı kurabiye,
  • Sıcak çikolata kiti,
  • Yılbaşına özel kapak çizimiyle 10×15 cm ölçülerinde el yapımı defter bulunuyor.

yilbasiminisetyilbasikupasikurabiyevesicakcikolatakitielyapimidefterminisetkutu

Yılbaşı süslemeli mini hediye kutumuz 22x16x12 cm ölçülerindedir ve kişiye özel yeni yıl mesajıyla birlikte göndermekteyiz. Kurumsal siparişler için kupaya, el yapımı defterin baskısına ve yeni yıl tebrik kartına logo baskısı talep edebilirsiniz.

buyukhediyeseti

Yılbaşı temalı büyük hediye setimizin içerisindeyse;

  • Yılbaşı temasında baskılı kupa,
  • Bir adedi kişiye özel baş harf baskılı olmak üzere 4 adet farklı şekillerde tarçınlı kurabiye,
  • Cam tüplerde sıcak çikolata kiti,
  • Yılbaşı mumu,
  • Yılbaşına özel kapak çizimiyle 10×15 cm ölçülerinde el yapımı defter,
  • Esprili içeriğiyle (Alka Seltzer, Nane Limon Çayı, Çikolata, Acil Durum Kartı) yeni yıl gecesi ilk yardım kiti olarak hazırlanmış keten kumaştan baskılı kese bulunuyor.

buyukhediyeseti2kupasicakcikolatakitiyilbasimumuelyapimidefter2yeniyilkitibuyuksethediyekutusu

Yılbaşına süslemeli kraft rengi büyük boy hediye kutumuz 28x28x16 cm ölçülerindedir ve diğer setlerde olduğu gibi yeniyıl mesajınızla birlikte gönderilecektir. Kurumsal siparişler için mini sette olduğu gibi kupaya, el yapımı deftere ve yeniyıl kartına logo eklemesi yapabiliyoruz.

Özellikle şirket çalışanlarına hediye edilmek üzere diğer hediye alternatiflerimizden daha uygun fiyatlı iki şık hediye alternatif daha hazırladık:)

yılbaşı kurabiye kavanozuİlki bu sevimli kurabiye kavanozları. 6,5 cm çapında, 8 cm yükseklikte cam kavanozlar içerisinde 13 adet  4,5 cm çapında yılbaşı ağacı, kar tanesi ve kardan adam şekilli tarçın aromalı mini kurabiyeler bulunuyor. Kavanozların kapak kısmını kar tanesi desenli kraft kağıtlarla kaplayıp kırmızı beyaz yılbaşı ipiyle fiyonkladık. Kavanozların önünde de şirket logosunu da ekleyebileceğimiz mutlu yıllar kartı bulunuyor.

Diğer alternatifse 18×24 cm ölçülerinde kişiye özel kart ve fiyonk süslemeli yeşil renk kraft karton poşet içerisinde yılbaşı baskılı kupa ve çam ağacı şeklinde tarçınlı yılbaşı kurabiyesi. Poşetin üzerinde bulunan yeniyıl kartına hediyenin gideceği şirket çalışanının ismiyle birlikte şirket logosunu da ekliyor olacağız.

kurumsalhediye

Kurumsal firmalar için bütçelerine ve ihtiyaçlarına yönelik özel siparişler de hazırlıyoruz. Aşağıdaki kavanozları Turkcell Platinum için özel süsleme ve ölçülerde hazırladık;

turkcell

Yılbaşı partileri pastasız olmaz diyerek bu sene içeriği Belçika çikolatalı ıslak brownie olan, isteğe göre muz, vişne, frambuaz eklemesi yapabidiğimiz sevimli bir yılbaşı pastası da tasarladık:) Minimum 15 kişilik pasta siparişi alıyoruz. Pastalarımızla ilgili fiyat ve detaylı bilgi için info@miaatolye.com’a mail atmanızı rica ediyoruz. Özellikle Aralığın son haftasında sipariş programımız çok dolu olduğu için siparişlerinizi son dakikaya bırakmamamınızı öneriyoruz:)

yilbasipastasiyilbasipastasi2

Şimdiden herkese şahane bir yıl diliyorum! 2017 hepimiz için sağlık, şans, bereket ve mutluluk dolu bir yıl olsun♥

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.