Dolu dolu geçen bir senenin ardından 2019’a girmemize sayılı günler kaldı:)

Bu yeni yılda da bireysel müşterilerimizin sevdiklerini tatlı bir hediye ile hatırlamış olmak ve mutlu etmek için, kurumsal firmalarınsa çözüm ortaklarına veya çalışanlarına güzel bir jest ve motivasyon olması adına tercih edecekleri pek çok farklı bütçede hediye alternatifi hazırladık.

Bireysel müşterilerimiz setlerimizin fiyatlarına shop.miaatolye.com üzerinden ulaşabilir, kredi kartı ile 9’a varan taksit seçeneğiyle setlerimizden satın alabilirler. Kurumsal firmalar ise info@miaatolye.com’a mail atarak yüksek adette siparişleri için bizden özel fiyat listesi talep edebilirler.

Setlerimizden bahsedecek olursak;

Her sene alternatifler arasında en çok tercih edilen kurabiye paketimizin bu sene de sevimli modelleri ve şık kutu süslemesi ile favoriler arasında olacağını düşünüyoruz:)

Üzerinde yılbaşı temalı süsleme bulunan ortası asetat, yılbaşı süslemeli beyaz karton kutu içerisinde 12 adet farklı modelde tarçınlı yılbaşı kurabiyesi bulunuyor. Kutunun üzerinde bulunan kişiye özel kart tasarımına logo eklemesi de yapabiliyoruz.

Aynı modelleri minimum 24 adet olmak üzere cupcakeler için de çalışabiliyoruz. Cupcakeler için de kişiye/firmaya özel tasarlanmış cupcake kağıtları ile sunum yapabiliyoruz.

Kurumsal müşterilerimizin kurabiyeleri 12’li set olarak kutuda değil tek tek paketlenmiş olarak dağıtmak istemesi durumunda firma logosunun yer aldığı mini kartlarla da sunabiliyoruz.

Bir diğer setimizse yine her sene çokça tercih edilen, yılbaşı temalı ürünlerden oluşan hediye setimiz.

Yılbaşına özel süslemeli kraft kutudaki hediye setimizin içerisinde;

  • Yeni yıl temasında sedef baskılı, bulaşık makinesinde yıkanabilir 1. sınıf kalitede kupa,
  • 3’lü cam tüplerde sıcak çikolata kiti,
  • Noel baba ve yılbaşı şekeri figürlü yaklaşık 7 cm ölçülerinde 2 adet şeker hamuru süslemeli kurabiye,
  • Kişiye özel hazırlanan yeni yıl kutlama kartı bulunuyor.

Yeni yıl kartı üzerine yine firma logosu ekleyebiliyoruz.

Mini yılbaşı setimizdeyse üzerinde yılbaşına özel süsleme ve kişiye özel kutlama kartı bulunan yeşil renk kraft karton poşet içerisinde;

  • Yeni yıl temasında sedef baskılı, bulaşık makinesinde yıkanabilir 1. sınıf kalitede kupa,
  • Noel baba figürlü 1 adet şeker hamurlu kurabiye bulunuyor.

Bu setimizin de kutlama kartının üzerine logo eklemesi yapabiliyoruz.

Son alternatifimizse yılbaşı temalı mini kurabiye kavanozlarımız.

Kar taneli kraft kağıt, çam süslemesi ve firmaya özel kartı bulunan mini cam kavanozlar içerisinde toplamda 6 adet mini çam ağacı ve mini kardan adam şekillerinde tarçın aromalı kurabiyeler bulunuyor.

Bu hazır setlerimiz haricinde kurumsal firmalar için bütçelerine ve ihtiyaçlarına yönelik özel siparişler de hazırlıyoruz. Setlerin içinde var olan ürünlerimiz arasından ekleme/çıkarma talebinde bulunabilirsiniz.

Son olarak sevdiklerinizi kendi hazırladığınız yılbaşı kurabiyelerinizle mutlu etmek isterseniz 12 Aralık Çarşamba günü ve 15 Aralık Cumartesi günü gerçekleşecek olan kurabiye kursumuza bekleriz:) Kontenjan her iki kurs için de 5 kişiyle sınırlı. Kurslarla ilgili detaylı bilgiye miaatolye.com/kurs linkinden ulaşabilirsiniz.

Şimdiden herkese harika bir yıl diliyoruz! 2019 hepimiz için sağlık, şans, bereket ve mutluluk dolu olsun♥

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.