Ödeme ve Teslimat

Ödeme
Ödemenizi banka havalesi veya EFT yoluyla Garanti Bankası (TL) hesabımıza yapabilirsiniz. 
Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile yapabilirsiniz.
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
Sipariş Bedeli İadesi 
İptal ve iade yalnızca hatalı gönderilen ürünler için geçerlidir. Ürünler kişiye özel (müşteri talebine göre belirtilen ölçülerde özel baskı) yapıldığı için iptal ve iadesi yapılmamaktadır.

Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkı kullanamaz.

Web Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünlerin yalnızca hatalı çıkması halinde iptal etme seçeneği bulunmaktadır. Bu durumda teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde web sitemizdeki iletişim sayfasından bizimle irtibata geçmelisiniz.

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Mia Atölye 3 iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimize bildirmeniz gerekmektedir. 
Teslimat
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri 7 iş gününde kargoya teslim ediyoruz.
Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Sipariş ettiğiniz ürünleriniz MNG Kargo'ya teslim edilecektir. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir. 
Posterlerimizi rulo şeklinde, darbeye dayanıklı silindir kutu içerisinde balonlu naylona sarılı olarak gönderiyoruz. Çerçeveli Posterlerimizi ise yine balonlu naylona sarılı halde koli içerisinde kargoda zarar görmeyecek şekilde gönderiyoruz.
Kargonuzu teslim almadan önce ürünün ambalajının yırtılmamış, ezilmemiş, hasar görmemiş olmasına dikkat ediniz.Teslim almadan önce mutlaka paketin içindeki ürünleri kontrol ediniz. Yırtılmış, ezilmiş ,hasar görmüş ürünü teslim almayınız. Kargo nedeniyle hasar görmüş ürünlerden şirketimiz sorumlu değildir. İadesi ve değişimi mümkün değildir. Kargo firmasından ürünü tazmin edilebilmeniz için ürünü teslim almayıp, konuyla ilgili tutanak tutmanız gerekmektedir.